Jedwabna Opaska na Oczy Silk Mask

149,00 

Jedwabna opaska na oczy do spania SLAAP Silk Mask dostępna w wielu walorach kolorystycznych wykonana jest w 100% z jedwabiu, który jest antyalergiczny i nie powoduje podrażnień. Opaska na
oczy chroni delikatną skórę wokół oczu przed powstawaniem zmarszczek, które pojawiają się przez zagniecenia od poduszki, kiedy Ty śpisz.

Opis

Jedwabna opaska SLAAP Silk Mask jest antyalergiczna i nie powoduje podrażnień. Opaska na oczy idealnie przylega do okolicy oczu zapewniając Ci całkowitą ciemność, kiedy tego potrzebujesz. Gdy nasz mózg odczuwa całkowitą ciemność, organizm zaczyna produkować melatoninę, czyli substancję chemiczną snu. Dzięki temu opaska SLAAP Silk Mask pomaga zachować prawidłowy biorytm, ułatwia głębokie odprężenie i zdrowy sen. Jedwabna opaska na oczy pozwala skórze oddychać jednocześnie zapewniając całkowitą ciemność. Silk Mask ułatwia zasypianie w nocy i szybsze zaśnięcięcie podczas dziennej drzemki. Dodatkowo, SLAAP jedwabna opaska na oczy wspomaga sen podczas podróży i pomaga ,,wyłączyć się” zawsze, kiedy tego potrzebujesz, np. kiedy medytujesz, czy kiedy chcesz się odprężyć.

Oceń!

Informacje dodatkowe

Kolor

Różowy, Granatowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jedwabna Opaska na Oczy Silk Mask”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…