Jak używać wielorazowych płatków pod oczy?

Wielorazowe płatki pod oczy spotęgują działanie Twojego ulubionego kremu pod oczy lub serum. Najczęściej wykonane są z silikonu medycznego, tworząc na Twojej twarzy okluzję, dzięki której Twojej skórze jeszcze lepiej dostarczane są cenne składniki zawarte w kosmetyku. Szczelne płatki ograniczają ucieczkę wody z naskórka (z ang. Transepidermal Water Loss) w miejscu, gdzie są nałożone, a jednocześnie ułatwiają przenikanie składnikom aktywnym do głębiej położonych warstw delikatnej skóry wokół oczu. Kremy zaopatrzone w składniki działające na redukcję zmarszczek, cieni pod oczami i obrzęków działają, dzięki płatkom, ze zdwojoną siłą. Za sprawą okluzji powstałej przy użyciu wielorazowych płatków pod oczy SLAAP cienka skóra w okolicach oczu jest jeszcze gładsza, miększa i lepiej nawilżona niż po użyciu samego kremu.

Płatki mogą być używane tak często, jak się tego chce, ze względu na swoją wielorazowość i łatwość utrzymania w czystości. Wystarczy mydło i ciepła woda, aby je umyć, a gdy wyschną są gotowe do ponownego użycia.

Z używania wielorazowych płatków pod oczy płynie wiele korzyści:

  • działają jak pielęgnacyjny booster na krem lub serum – dają efekt okluzji, umożliwiają składnikom głębsze przenikanie i ograniczają ucieczkę wody ze skóry.
  • działają jako chłodzący okład przed cieniami i obrzękami – krem lub płatki wystarczy schłodzić przed użyciem, co przyniesie upragnioną ulgę i pomoże uporać się z cieniami i opuchlizną w okolicach oczu.
  • działają jako pielęgnacyjna baza przed makijażem – po aplikacji mocno nawilżającego kremu pod oczy (np. SLAAP Night Cloud) należy nałożyć płatki i po zaledwie kilku minutach, kiedy skóra całkowicie wchłonie kosmetyk, na Twojej skórze nie będzie ani śladu zmęczenia, zmarszczki się wygładzą i dodatkowo Twoja skóra będzie w doskonałej formie na przyjęcie korektora (stary trik makijażystek!). Voila! Przepis na doskonały makijaż.

Decydując się na zakup wielorazowych płatków pod oczy zaoszczędzisz pieniądze nie kupując już dłużej jednorazowych płatków pod oczy oraz zmniejszysz ilość generowanych odpadów.

Oceń!
Udostępnij wpis: